top of page

Hizmetlerimiz

Tekne Satınalırken ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetlerin hepsi ve daha fazlası elinizin altında !

Tekne Alım & SatımYurtiçi ve yurtdışı satış kanallarıyla var olan bağlantılarımızla uygun fiyatlı ve iyi kondisyondaki tekneleri bularak müşterilerimizin tekne satınalma taleplerini düşük hizmet bedelleriyle yerine getiriyoruz.

Satınalma süreci içinde yeralan tüm süreçlere dahil olarak uluslararası satış ve satınalma risklerini müşterimiz lehine minimize ediyoruz.

Tekne TransferiGerek yurtiçi gerekse yurtdışı kaynaklardan temin ettiğimiz tekneleri müşterilerimiz ile mutabık kaldığımız limana teslim ederek transfer hizmeti veriyoruz. Yanlızca kendi bulduğumuz değil müşterilerimizin kendilerinin bularak satın aldıkları teknelerin transferlerinide mutabık kalınan limanlara yapıyoruz. Ayrıca yurtiçindeki sezonsal liman yada mariana değişim isteklerini de yerine getirerek tam kapsamlı transfer hizmeti vermiş oluyoruz.

Tekne Kayıt, Şirket kurulum ve Sigorta

Yurt dışından satınalınan teknelerin bayrak kayıt işlemleri için gerekli Amerikan şirket kurma, tekneyi kurulan bu şirket üzerine kayıt ettirme gibi hertürlü bayrak kayıt işlerini uygun hizmet bedelleri karşılığı veriyoruz.

ve Ayrıca sigorta aracılık hizmeti olarak anlaşmalı olduğumuz sigorta acentalarıyla işbirliği yaparak müşterilerimize uygun fiyatlı sigortalama hizmetide sunmuş oluyoruz.

bottom of page